Dla prasy

Mobilne Hity (www.mobilnehity.pl) - to mobilny serwis rozrywkowy prezentujący grafikę, dźwięk, animacje, filmy, gry oraz inne multimedia na telefony komórkowe zarówno nowszej, jak i starszej generacji. Dzięki barwnej i kolorowej grafice serwis ten odróżnia się jakością wykonania od setek innych witryn tego rodzaju. Łatwe, rozwijalne menu sprawia, że użytkownik nie błądzi po stronie i może wybrać markę swojego telefonu, przeglądając tylko rzeczy, które go interesują (np. dzwonki, a następnie polifonię).

Serwis, jako jeden z nielicznych tego typu w Polskiej sieci jest "przyjazny" dla rodziców. Wszelkie treści erotyczne zostały na stałe wyeliminowane. Jest to udogodnienie zarówno dla dzieci, jak i dla osób, które często są skazane na oglądanie tego typu treści, nawet już na stronach głównych. Dzięki temu bez obaw możemy pozostawić najmłodszych użytkowników z serwisem, aby wybrali sobie to, co im się najbardziej spodoba.

Serwis kierowany jest głownie do młodzieży, jak i najmłodszych użytkowników Internetu, ale każdy może wybrać coś dla siebie z naszych licznych usług. Dzięki współpracy z kilkoma niezależnymi dostawcami multimediów na telefony komórkowe i prezentowaniu ich na jednej witrynie, dajemy możliwość wyboru największej ilości tego typu produktów w obrębie jednej witryny.


web stats stat24.com © 2006-2021 MOBILNEHITY.PL ALL RIGHTS RESERVED. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.